fbpx

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

5518088

TRE

 

Sertifitseeritud TRE juhendaja. Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia magistrikraad, vabakutseline näitleja ja lavastaja. Õppinud lavalist liikumist, balletti, akrobaatikat, stepptantsu. Läbinud individuaal- ja grupikursused: pantomiim, Aleksanderi tehnika, Feldenkrais meetod, Tadashi Suzuki näitlejatreening, Viewpoints, Etienne Decroux kehamiim. Lõpetanud TRE I ja II astme juhendaja koolituse Helsingis 2016.

„Pingevaba keha, lõdvestumine on kohalolu ja keskendumise alus ning TRE meetod on ülimalt tõhus vahend, et oma keha ja vaimu kõikehõlmava, meditatiivse lõdvestustega harjutada. Keha vajab hoolt ja puhastust ning TRE on selleks parim. Füüsilist ja vaimset heaolu tuleb tuleb pidevalt luua, õppida vastu võtma, selles elama. Jagan seda, mida olen läbi paljude erinevate teooriate ja praktikate otsinud, küsimusi ja vastuseid, et toetada uusi arenguid, kogeda ja tunnistada sügavaid muutusi.“