fbpx

Lapseootus ja emaks saamine on kõige erilisem aeg naise elus. Beebiootaja jooga eratund on mõeldud just sulle kui sa tunned, et soovid personaalselt lähenemist. Eelenv joogakogemus pole vajalik. Juhendaja koostab lähtudest sinust, enesetundest ja raseduse kestvusest sulle sobiva kava. Annab nõuandeid kuidas toime tulla erinevate muredega näiteks vaagna-, sümpfüüsise-, alaseljavalu või unetusega. Harjutusi, mida tunnis teeme, saad edukalt praktiseerida ka kodus. Juhendaja on läbinud Birthlight koolituse, mida omavad Eestis vaid kolm õpetajat, lisaks on juhendaja ka meditsiinilise tasutaga. Kohtume tunnis!

Jooga individuaaltunnid sobivad hästi neile, kes eelistavad joogas isiklikumat lähenemist. Õpetajal on võimalik pöörata rohkem tähelepanu iga inimese individuaalsetele vajadustele ja kohandada tunni tempo ja rütm lähtuvalt osalejast.

Shindo individuaaltund sobib niihästi algajale meetodiga tutvumiseks kui ka kogenumale shindo'ga tegelejale, kes soovib jagamatut tähelepanu. Õpetaja saab keskenduda ühele õpilasele, arvestades tema tervislikku seisundit, liikuvust, painduvust ja oskust lõõgastuda. Shindo süsteemis on mitmeid meetodeid, mis arendavad füüsist, rahustavad meelt, arendavad lõõgastusoskust ja tasakaalustavad emotsionaalset seisundit. Individuaaltunni saab üles ehitada vastavalt õpilase vajadustele ja edasijõudmise tasemele.

Shindo® on jaapanlanna Kazuko Kuratomi loodud meetod, mis kätkeb endas massaaži, venitus- ja lõõgastusharjutuste süsteemi, mille eesmärgiks on keha ja meele tasakaalu saavutamine. Shindo's on ühendatud aastatuhandete vanused teadmised ja kaasaegsed teadmised inimese anatoomiast.

TRE (Tension &Trauma Release Exercises) meetodi on loonud David Berceli Phd, kes ühendas bioenergeetikal ja ida võitluskunstidel põhinevad harjutused, mis käivitavad keha loomuliku vibratsiooni. See lähtub põhimõttest, et kehas endas on tervendav jõud juba algselt olemas ning see on kättesaadav igale inimesele. Stressi, traumade ja allasurutud tunnetega seotud lihaspinged tekitavad pidevat ängi ning surutist rõhudes enesetunnet igapäevaelus, käivitades aina uusi negatiivseid reaktsioone, probleeme ja takistusi. Suletud ringist väljasaamiseks ei piisa vaimsetest pingutusest, oluline on panustada füüsiliselt organismi harmoonilisse koostoimimisse. Vaid läbi sisemise harmoonia saame luua rahuldust pakkuvat elu.