fbpx

Millal me oleme avatud?

Tartu Joogakeskus on avatud 15 minutit enne ning pärast tunniplaanis märgitud joogatunde. Tundide ajal on joogakeskuse uks suletud. Tule kohale maksimaalselt 10-15 minutit varem, sest eelmine tund võib veel ruumis kesta.

Kuidas meid leida?

Joogakeskuse ruumidesse sisenemine toimub Kastani 38 hoovi poolt hoovi sisemises nurgas asuvast rohelisest uksest. Tule trepist üles ja teisele korrusele.

Kuhu parkida oma auto?

Parkida on kõige parem Pauluse kiriku kõrval asuvas tasuta linna parklas (2 tundi tasuta parkimist tööpäevadel kell 8.00-18.00, muul ajal vaba parkimine). Lisaks võib parkida ka vabade kohtade olemasolul Kastani ja Vanemuise tänaval (alates 1. juuni 2016 tasuline ala tööpäevadel kell 8.00-18.00) või pisut kaugemates parklates Filosoofi tänaval või endise Kauburi kaubamaja kõrval. Ruumi puudumisel palume mitte parkida Kastani 38 hoovis!

Millise bussiga saan joogakeskuse juurde?

Lähim bussipeatus on Pauluse, sinna sõidavad bussid nr 1, 3, 5, 7, 11, 18.

Kas on vaja tundi ette registreeruda?

Palume kindlasti tundi ette registreeruda läbi meie kodulehe tunniplaani, sest joogasaalidesse mahub vaid kindel arv osalejaid. Nii saame tagada Sulle koha just Sulle soovitud tunnis.

Millist joogatundi valida?

Palun tutvu meie tunniplaani ja erinevate tundide kirjeldustega: grupitundide kirjeldused, individuaaltunnid.

Kui Sa ikka ei oska otsustada või soovid lisainfot, siis palun kirjuta: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Mida on vaja joogatundi kaasa võtta ja mida selga panna?

Pane selga mugavad liikumist võimaldavad riided, jalanõusid ei lähe üheski tunnis vaja. Riideid saab ka kohapeal vahetada - meil on olemas selleks riietuskabiinid. Soovitavalt ära kanna tunnis kella ja ehteid. Joogamatid ja pleedid on saalides olemas, võid võtta kaasa oma isikliku joogamati, kui soovid, ja veepudeli. Võta ka kaasa oma korrakaart, kui oled selle juba varem soetanud. Joogatunnis väldi tugevaid parfüüme ja lõhnastamist. Kui kasutasid joogatunnis joogakeskuse matti, siis palun puhasta see ning rulli kokku ja aseta tagasi riiulisse. Kui kasutasid joogakeskuse pleedi, siis voldi see kenasti kokku ja pane ka see riiulisse tagasi.

Mida on vaja teada enne joogakeskusesse tulekut ja enne tundi?

Joogakeskusesse sisenedes hoia juba esikus vaikust, sest teistel võib samal ajal käia tund. Joogakeskuses lülita välja oma telefon (või võta hääl ja vibratsioon kindlasti maha), et mitte häirida teiste  ja enda praktikaid. Teavita alati oma joogaõpetajat, kui Sul on probleeme südamega, vererõhuga, kui Sul on olnud mõni vigastus, trauma, operatsioon või veel miskit, mida pead tarvilikuks märkida. Kindlasti maini ka õpetajale seda, kui oled lapseootel, sest paljud harjutused ei sobi rasedatele. Kui põed kroonilisi haigusi või kui Sul on olnud raskeid traumasid, konsulteeri enne tundidesse tulekut arstiga jooga sobivuse osas. Ole teadlik, et Tartu Joogakeskus ega joogaõpetaja ei vastuta joogatunnis osaleja tervisliku seisundi eest.

Kas ma võin enne joogatundi süüa?

Ära söö suurt sööki vähemalt 3 tundi enne tundi. Ära üldse söö umbes tund aega enne tundi. Võid juua vett või teed, kuid väldi kohvi enne tundi. Pärast joogatundi on söömine igati tervitatav!

Kuidas toimub tunni eest tasumine?

Tunni eest palume tasuda enne tundi sularahas otse joogatunni õpetajale. Joogakeskuses puudub kaardiga maksmise võimalus. Võimalus on tasuda kas üksiktunni eest või soetada endale 4x või 8x kaart. Samuti on võimalik tasuda ülekandega, selleks palun pöördu vastava tunni juhendaja poole, kelle tunnis soovid osaleda. Soodushinnad kehtivad kuni 26-aastastele (üli)õpilastele ja vanaduspensionäridele. Vt ka hinnakiri.

Kas 4x ja 8x kaarte on võimalik pikendada?

4x ja 8x joogakaardid on nimelised ja neid ei saa ümber vahetada ega pikendada (v.a tõsisem haigus või vigastus). Korrakaartide tasu puudumise tõttu üldjuhul ei tagastata. Kui 8-nädalase kursuse jooksul või 4x või 8x kaardi kehtivuse ajal tuleb osalejal ette raske haigus või õnnetus, mille tõttu puudutakse 50% välja ostetud tundidest või kursusest, tuleb haigusest või õnnetusest koheselt õpetajale teada anda ja esitada arstitõend. Sellisel juhul tagastatakse raha ette teatatud puudutud tundide eest. Kui etteteatamist pole toimunud, siis raha tagasi ei maksta. Vt ka hinnakiri.

Kas pärast tundi on võimalik ka duši all käia?

Tartu Joogakeskuse külastajatel on võimalus käia duši all Looming Hostelis. Üks kasutuskord maksab 1 euro (oma rätik ja pesuvahendid kaasa). Kui rätik peaks maha ununema, siis saab hostelist laenutada - väike rätik 0.50 eurot ja suur 1 euro. Looming hostel asub joogakeskusega ühes majas. Kui väljud keskuse välisuksest, siis enne hoovi väravani jõudmist näed paremat kätt ust. Lähed uksest sisse ja III korruselt leiad Looming Hosteli.

Vaata veel:

Hea teada

Kinkekaart

Kohtumiseni joogatunnis!