Aitäh, et olid osa meie teekonnast! ![]()
Pühapäeval 14. juunil 2026 toimus Tartu Joogakeskuse viimane joogatund.
Täna tahame Sind südamest tänada. Aitäh, et oled nende aastate jooksul leidnud tee meie juurde – tulnud tundidesse, osalenud sündmustel, jaganud oma aega, energiat ja usaldust. Sinu kohalolu on aidanud luua midagi palju enamat kui lihtsalt joogakeskuse. Koos oleme loonud kogukonna.
Igal teekonnal on oma algus ja lõpp ning nüüd on jõudnud kätte hetk, mil Tartu Joogakeskus sulgeb oma uksed lõplikult. See otsus ei ole sündinud kergelt, kuid tunneme, et on aeg anda ruumi uutele teedele, kasvamisele ja muutustele.
Täname Sind kõigi ühiste hetkede eest – tundide, vestluste, naeratuste, vaikuse, hingamiste ja avastuste eest. Oleme koos õppinud, kasvanud, liikunud, puhanud ja otsinud suuremat tasakaalu. Need mälestused jäävad meiega alati.
Kuigi joogakeskus sellisel kujul lõpetab oma tegevuse, jääb alles kõik see hea, mida oleme siin aastate jooksul koos loonud. Usume, et iga lõpp kannab endas ka uut algust.
Soovime Sulle rahu südamesse, rõõmu igasse päeva, tervist ning julgust usaldada oma teed – kuhu iganes elu Sind edasi viib.
Aitäh, et olid osa Tartu Joogakeskusest! ![]()
