fbpx

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 

53436563

Yin jooga

 

Jooga on teekond. Vähemalt minu jaoks on joogal selline tähendus. Joogamatt on koht, kus oma igapäevamured kõrvale jätta või vastupidi, nendega tegeleda. Vahel on raske leida enda jaoks aega, kuid ka seda õpetab jooga tegema. Trennis olles saab keskenduda ainult iseendale.

Mina avastasin erinevad joogastiilid enda jaoks juba siis, kui olin kõigest 14 aastat vana. Sellel ajal käisin ka teistes treeningutes, aga joogatundidesse läksin alati kõige parema meelega kohale. Nüüd, kuus aastat hiljem, olen jõudnud oma elus punkti, kus oskan jagada enda kogemusi ka teistega. Joogainstruktoriks saamine tundus loogilise järjena minu teekonnal. Käisin yogafunc instruktori koolitusel 2016. aasta veebruaris ja olen alustamas õpetamist Tartu Joogakeskuses. Lisaks trennitegemisele kulub minu aeg ka õpingutele. Hetkel õpin Tartu Ülikoolis füsioteraapia erialal ning sellega seoses oskan joogatundide läbiviimisel jälgida, kas minu õpilased teevad harjutusi õigesti ning neid juhendada. Olen alati valmis kõiksugustele küsimustele vastama. Kui kohe vastata ei oska, tulen järgmisesse trenni kindlasti vastusega.

Yogafunc treening meeldib mulle, sest see ühendab joogat fitnessmaailmaga. See treening sobib väga hästi inimestele, kes tunnevad jooga vastu huvi, aga kardavad, et jooga võib olla liialt igav ja passiivne. Minu tundides jõuab selgusele, et jooga on kõike muud kui igav ning see sobib absoluutselt kõigile. Treeninguid kartma ei pea, ka algajad saavad kenasti hakkama. Kõige raskem osa treeningust on kohaletulemine, kui see tehtud, siis kõik muu on puhas fun.

Trennis näeme!

Liitu uudiskirjaga

lastejooga transp v

stebby logo gradient