Nia on keha-meel-vaim tantsutrenn, mis annab sulle rõõmsa meele ja energiarikka keha! Tehnikas põimuvad võitluskunstid (Tai Chi, Tae Kwon Do, Aikido), tantsukunstid (Duncan tants, jazztants, moderntants) ja somaatilised praktikad (Aleksandritehnika, jooga, Feldenkrais). Trenn sobib igas eas huvilistele. Eelnev tantsukogemus pole vajalik. Trenni teeme paljajalu maailmamuusika saatel.

Hiie Saumaa, Ph.D., on keha-meel liikumiskunstide litsenseeritud treener ja tantsuteadlane. Ta kirjutab tantsuajaloost, loomeprotsessist ja kujutlusvõimest. Tema erialaks on somaatilised (keha-meel) tehnikad ja nende mõju loomingulisusele ja heaolule. Hiie lõpetas doktorantuuri Columbia Ülikoolis New Yorgis. Hetkel on Hiie Pariisis, kus ta aastal 2018-2019 oli Columbia Ülikooli Ideede ja Kujutlusvõime Instituudi stipendiaat ja hiljem Pariisi Kunstikolledži õppejõud. Hiie kirjutab raamatut koreograaf Jerome Robbinsist ja annab somaatilise tantsu ja lihastreeningu tunde ja õpitubasid. Hiie on Heino Elleri nimelise Tartu Muusikakooli vilistlane ja armastuse erinevate muusikastiilide vastu toob ta ka oma liikumistundidesse. Rohkem saad Hiie kohta lugeda siit: www.hiiesaumaa.com.

Hiie tunnid toimuvad LIVE tundidena ZOOM keskkonnas teisipäeviti kell 19.00-20.00 (suvi 2020).

NB! Tunnid on hetkel ingliskeelsed.

Registreerumine tundidesse ja lisainfoks kirjuta See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Ühekordne tunnikülastus 8 eurot, 5x kaart 30 eurot.

 

Liitu uudiskirjaga

lastejooga transp v

sportid