See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

5518088

TRE harjutustund

 

Vabakutseline näitleja ja lavastaja, õppinud lavalist liikumist, balletti, akrobaatikat, stepptantsu. Läbinud järgmised individuaal- ja grupikursused: pantomiim, Alexanderi tehnika, Feldenkrais meetod, Tadashi Suzuki näitlejatreening, Viewpoints, Etienne Decroux kehamiim. Läbinud TRE I ja II astme juhendaja koolituse Jyrki Rytliä juures Helsingis 2016.

Olen alati olnud uudishimulik iseenda, inimeste ja elu suhtes, maailma suhtes, et kuidas see töötab. Alati otsinud väljakutseid, valmis muutuma ja edasi liikuma. Alustasin TRE treeninguid selleks, et vabaneda seljavalust, kuid siis kadusid ka ärevus ja depressioon, mida olin pidanud oma loomuse pärisosaks. Rasked, valusad emotsioonid, mis väljapääsu otsisid, leidsid selle ja kadusid.Jätkasin treeninguid ja avanes täiesti uus maailm. Lõputute kihistustega avab ta end ja üllatab jätkuvalt. Iga uue märkamise, teadasaamise, aistingu, perspektiivi, taipamise taga avaneb järgmine uks ja selle taga aina järgmine. See on teekond täis inspiratsiooni ja elevust, kus õpid looma uusi seoseid ja sõnu ning saad kokku parima sõbra -- omaenda kehaga, mõistes, mis tunne on elusana elada.