Liitu infokirjaga

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 

55677613

Šivananda jooga

 

Joogaga kohtusin esimest korda 2006. aastal Londonis Šivananda jooga keskuses, kus alustasin algajate kursusega. Umbes kümne kuu pärast läksin Indiasse Vrindavani õpetajakoolitusele (TTC) ja pärast seda hakkasin Londonis joogat õpetama. 2007. aasta suvel otsustasin joogakeskusesse elama minna, osaledes work and study programmis. Sama aasta augustis osalesin Austrias ajurveeda seminaril, kus assisteerisin Dr Kamleshi ning kuulasin tema loenguid. Ajurveedast ja taimetoidu valmistamisest sai jooga kõrval üks minu suuri huvisid. Londoni joogakeskuses elasin kokku pea kaks aastat ja seda kogemust, mis neil aastail keskusest sain, ei vahetaks ma millegi vastu.

2009. aasta suve hakul tulin tagasi Eestisse ja hakkasin Tartus joogat õpetama. Esialgu õpetasin joogat peaaegu kõikides Tartu spordiklubides, Tartu Rahvaülikoolis ja Tähtvere Tantsukeskuses. Aastast 2012 alustasin joogatundide andmist Tallinnas. Käisin ka kaks korda Poolas joogaõpetajate koolitusel (TTC-l) eestlaste grupile joogakoolitust tõlkimas. Olen korraldanud joogalaagreid (2010 Moostes, 2011 Väätsal, 2012 Väätsal, 2013 Väätsal, 2014 Harmis, 2015 Alatskivil), taimetoidu ja jooga laagrit (2012 märts Võrus), juhendanud joogapäevi, taimetoidu õpitubasid, meditatsioonikoolitusi, viinud läbi mantraõhtuid ja õpetanud Haapsalu Joogafestivalil (2012, 2014, 2015). Suviti olen nii Tartus kui Tallinnas koos oma õpilastega joogatanud värskes õhus pargijooga ja hommikujooga tundides. 2013. aastal avanes mul võimalus avada Tartus joogakeskus, mis oli minu kauaaegne unistus. Kuna Tartus midagi sellist varem ei olnud, kandis ettevõtmine vilja ja nüüdseks on Tartu Joogakeskus juba 3-aastane. Aastal 2014 alustasin ka lastejooga tundide juhendamisega. Siiamaani õpetan joogat edasi nii Tartu kui Tallinna joogasõpradele ja naudin seda väga! Olen väga tänulik kõigile oma õpilastele ja õpetajatele.

Om shanti!

Loe lisa: www.shaktijooga.com