Liitu infokirjaga

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 

5270976

Šivananda ja yin jooga

 

Minu esimene kokkupuude joogaga oli 2009 aasta suvel, kui Merit Raju tegi Võrumaal ühes vanas talukohas pisikesi Kundalini jooga laagreid ning sealt ma nakatatud joogast saingi. 2010 aasta lõpus sõitsin Indiasse ja juhuste kokkulangevusel leidsin suurte kogemustega hatha jooga õpetaja, kes oli mitu aastat andnud joogatunde Šivandanda jooga aašramis Keralas. Need kaks nädalat tema väikeses keskuses Varkalas olid imelised ja sellest sai alguse juba tõsisem jooga teekond. Šivananda jooga õpetaja koolituse (TTC) läbisin 2015 aasta septembris, mis andis veel sügavama ja tihedama mõõtme suhtele joogaga. Iganädalaselt juhendan kahte joogagruppi Lõuna-Eestis, millest üks on koos käinud juba neli hooaega.

Lisaks joogale aitan inimestel oma tõelisele olemusele lähemale jõuda läbi erinevate koolituste ja suvelaagrite, vabastava hingamise ning EFT (emotsionaalse vabaduse tehnika). Oma inspiratsiooni ja jõu saan loodusest, reisimisest, tantsimisest ja sügavatest vestlustest lähedaste inimestega.

"Üks gramm praktikat on parem kui tuhat tonni teooriat" - svaami Vishnudevananda

Loe lisa: www.kogemusteraapia.ee