Liitu infokirjaga

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 

56474448

Do-in meridiaanide venitused

 

Minu lähedane kokkupuude joogaga algas aastal 2002 kui saatuse tahtel sattusin lugema raamatut "Ravi end jooga abil". Hakkasin tegelema joogaga kaks korda päevas igapäevaselt ja nii järgnevad neli aastat. Sellega kaasnes positiivne mõju painduvusele ja üldisele heaolule ning samuti tervenesin astmast ja vabanesin kaaluprobleemidest. Oma esimeseks joogaõpetajaks pean Toomas Õunapit, kelle käest õppisin ka enesemassaaži kogu kehale. Olen õppinud erinevate õpetajate juures ja täiendanud end paljudel koolitustel (samuti olen elupõline iseõppija). Hetkel on käsil teine aasta õpingud Neijingi Hiina meditsiini koolis.

Tervisevõimlemine kuulub alates joogaga alustamise ajast minu igahommikusse rutiini. Aastaid tagasi lisandus päeva lõpetamise praktikasse ka meridiaanide venitus enesemassaažiga. Olen lõpetanud M.I. massaažikooli ja minu igapäeva töö ongi seotud massaažiga. Lisaks staatilistele venistustele kasutan aktiivseid liikumisi läbi vabastava tantsu (5 elemendi tants) aastast 2009. Praktiseerin tervislikke eluviise, olen olnud aastaid taimetoitlane ja põhimenüüst on väljas gluteen ja laktoos. Usun Sokratese mõttesse, et kui inimene jälgib oma tervist, siis on raske leida arsti, kes teaks temast paremini, mis on ta tervisele kasulik.