Liitu infokirjaga

Tai massaaž on traditsioonilise Tai meditsiini lahutamatu osa. See on tõeline tervistamise kunst ja samal ajal vaimne protsess. Olemasolevate ajalooliste andmete kohaselt on Tai massaaž pärit Indiast umbes 2500 aastat tagasi. Arvatakse, et Tai massaaž tuli Taisse budismiga samal ajal. Ammusest ajast kasutasid mungad Tai templites Tai massaaži inimeste ravimiseks.

Tänapäeval kasutab suurem osa Tai elanikkonnast Tai massaaži erinevate haiguste ennetamiseks ja raviks. Tai massaaži tehnika koosneb venitavatest harjutustest, mis sarnanevad joogaga (sealt tuli nimetus Tai jooga massaaž), akupressuurist ning tööst keha energeetiliste liinidega, mis vastavalt Hiina meditsiinile lähevad läbi kogu inimese keha. Keha energeetilistel liinidel asuvate punktide vajutamise metoodika lubab vabaneda teatud blokkidest ja tagab energia vaba voolu keha energeetilistel liinidel (meridiaanidel). See lubab organismil vabaneda liigsest vedelikust, toksiinidest, normaliseerida vere- ja lümfiringlust. Selle efekti saavutamiseks kasutab Tai massaaži spetsialist oma küünarnukke ja küünarvarsi.

Tai massaažil on määratu suur kasutamise ala. Seda kasutatakse lihaste, liigeste, peavalu vaigistamiseks, liigeste liikuvuse suurendamiseks, lihaste toonuse tõstmiseks, seedimise probleemide kõrvaldamiseks, stressi ja unetuse raviks, närvisüsteemi tugevdamiseks, üldiseks organismi puhastuseks, kõikide siseorganite töö stimuleerimiseks ja palju muud.

Traditsioonilise Tai massaaži seansi läbiviimisel seljas mugav riietus, paljad on ainult jalatallad. Massaaž viiakse läbi põrandal spetsiaalsel matil. Õli traditsioonilises Tai massaažis ei kasutata. Selleks, et massaaži mõju kehale saavutaks täieliku efekti, on vaja teha mitu protseduuri. Soovitav on teha alates viiest protseduurist, sõltuvalt inimese individuaalsetest iseärasustest, vajadustest ja püstitatud eesmärkidest.

Registreeru:

Tanel Laas (lõpetanud Krautmani Massaaži- ja Terviseakadeemia)

Telefon: 53417226

E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 
90-minutiline seanss 32 eurot