Liitu infokirjaga

Yumeiho teraapia on pärit Jaapanist. Yumeiho® on teraapiline meetod, mis põhineb manuaalsel tegevusel, mida viiakse läbi tervise hoidmise või parendamise eesmärgil. See sisaldab ligikaudu sadat erinevat võtet (sügavkoemassaaž, Sei Tai, punktmassaaž jne), mida praktiseeritakse üle kogu patsiendi keha. Teraapia viiakse läbi põrandal matil, patsient kannab mugavaid riideid.

Vaagnaluu liigeste olukord mõjutab lülisamba ja keha raskuskeskme peamist asukohta. Vaagnaluu ebasümmeetria ja raskuskeskme ebanormaalsed asendid võivad põhjustada erinevaid funktsionaalseid häireid kogu kehas. Yumeiho® teraapia korrigeerib vaagnaluude asendit. Peavalud, lihaspinged, liigese- ja seljavalud on mõned näited vaevustest, mida yumeiho® leevendab ja ravib. Seda kasutatakse ka edukalt skolioosi arengu pidurdamiseks ja ravimiseks.

Vähemalt 6 kuud peale operatsiooni või traumat tuleb ootada enne, kui tulla teraapiasse. Palun alati räägi enne teraapiat oma vaevustest, kroonilistest haigustest ja oma keha üldisest tervislikust seisundist. Lapseootel naised on oodatud teraapiasse 3-4 kuud pärast sünnitust.

Registreeru:

Merilin Rohtma (3 dan - kolmas tase, Yumeiho® ametlik esindaja Eestis)

Telefon: 5163142

E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 

60-minutiline seanss 50 eurot

Lisainfo: www.yumeiho.ee