Liitu infokirjaga

Tai massaaž on traditsioonilise Tai meditsiini lahutamatu osa. See on tõeline tervistamise kunst ja samal ajal vaimne protsess. Olemasolevate ajalooliste andmete kohaselt on Tai massaaž pärit Indiast umbes 2500 aastat tagasi. Arvatakse, et Tai massaaž tuli Taisse budismiga samal ajal. Ammusest ajast kasutasid mungad Tai templites Tai massaaži inimeste ravimiseks.

Vana-Eesti massaaž ehk soonetasumine on läbi mugavate sportlike riiete matil sooritatav massaaž. Tegemist on raviviisiga, milles on ühendatud meie esivanemate vanad tarkused ja tänapäeva teadmised. Tulemuseks on tõhus meetod, milles on nii maa väge, kui tarku ja toimivaid lihaskäsitlusi, liigeste, siseorganite jms ravi ning üldise keha tasakaalu ja väe taastamist.

Yumeiho teraapia on pärit Jaapanist. Yumeiho® on teraapiline meetod, mis põhineb manuaalsel tegevusel, mida viiakse läbi tervise hoidmise või parendamise eesmärgil. See sisaldab ligikaudu sadat erinevat võtet (sügavkoemassaaž, Sei Tai, punktmassaaž jne), mida praktiseeritakse üle kogu patsiendi keha. Teraapia viiakse läbi põrandal matil, patsient kannab mugavaid riideid.