Liitu infokirjaga

POP Pilates sai alguse 2009. aastal YouTube'is, kui selle looja Cassey Ho pani oma grupi jaoks üles mõned pilatese treeningvideod. Need said kiiresti väga populaarseks ning praeguseks on Blogilates YouTube'is kõige populaarsem fitnessi kanal üle kolme miljoni jälgijaga. 2015. aastal töötas ta välja POP Pilatese treeningformaadi, et kõigil inimestel üle maailma oleks võimalus minna päris POP Pilatese tundi.


POP Pilatese tunnis on klassikalise pilatese harjutused miksitud tantsuliste liigutuste ja kaasaegse popmuusikaga. See on kogu keha hõlmav treening, mis suurendab jõudu ja painduvust. Kõiki harjutusi tehakse matil muusika rütmis, mis annab tunnile tantsulise tunde. Treening sobib igal tasemel õpilastele, kuna kõiki harjutusi saab vastavalt vajadusele teha kergemaks või raskemaks. POP Pilatese koreograafia vahetub iga kolme kuu tagant, et tunnid oleksid lõbusad ja huvitavad.

POP pilatese kursus

POP pilatese kursus sobib nii algajaile pilatesehuvilistele kui ka edasijõudnutele, kes soovivad täiustada oma tehnikat. Kursuse raames toimuvad tunnid on natuke erinevad avatud tundidest. Keskendume harjutuste õigele tehnikale ja võtame aega, et leida just sulle sobivad variatsioonid, et harjutused oleksid sinu jaoks väljakutsuvad, kuid sa suudaksid neid teha hea vormiga, et vältida vigastusi. Sellest tulenevalt on tunni tempo natuke aeglasem, kuid mitte vähem intensiivne. Kursusel võtame läbi samad kavad, mis avatud tundides, kuid kavade vahel peame pikemaid pause, et erinevaid harjutusi õppida ja vajadusel ka modifitseerida. Seetõttu sobib kursus väga hästi neile, kes tunnevad, et avatud tundide tempo on liiga kiire. Samas võtame kursuse jooksul läbi ka pilatese põhitõed, mistõttu on see sobilik ka inimestele, kes enne pilatesega kokku pole puutunud. Kursusest osavõtja võib paralleelselt osaleda ka avatud tundides, kus saab kursusel õpitut ka kiiremas tempos rakendada.

  • Kursus alustab 16. aprillil kell 18.00-19.15 (6x), õpetaja Kati Hensen.
  • Kursuse hind täiskasvanule 36 eurot ja soodushind 33 eurot kuni 26-aastastele (üli)õpilastele ja vanaduspensionäridele.

Rohkem infot: www.poppilateslife.com