Liitu infokirjaga

Ema ja beebi jooga tund on täis armastust ja rõõmu. Tunni oluliseks osaks on emotsionaalne side ema ja beebi vahel ning harjutusi teeme nii emade kui beebidega. Tunni harjutused ning ülesehitus põhineb Birthlight meetodil. Neil on koolituskeskused üle maailma ning õpetamiskogemus üle 30 aasta. Tundi on oodatud beebid alates 3. elukuust kuni 12. elukuuni koos ema, isa või abilisega. Alustame alates 3-kuuliste beebidega, kuna selleks ajaks on emad sünnitusest taastunud ning saame hakata tegelema uuesti lihaste tugevdamisega. Väiksemate beebide grupis mõeldud harjutused on emadele pigem lihaseid tugevdavad ning suuremate grupis teeme ka venitusharjutusi. Tunnis hoolitseme selle eest, et emad saaksid paindlikumaks, rahulikumaks, tugevmaks ja rõõmsamaks.

Tund annab emale:
- harjutusi, mis tugevdavad vaagnapõhja- ning korsetilihaseid
- venitada õlavöödet ning pinges selga
- hingamisharjutusi, mis aitavad parandada keskendumisvõimet ning võimaldavad jääda rahulikuks ka keerulistes olukordades
- jagada oma rõõme ja muresid teiste emadega
- luua tugevam side oma lapsega

Tund annab beebile:
- harjutusi, mis aitavad leevendada gaasivalusid
- harjutusi, mis aitavad paremini uinuda
- stimulatsiooni beebi meeltele
- stimulatsiooni närvisüsteemile
- luua paremat kontakti vanemaga
- aitavad leevendada beebide stressi

Lisaks sellele on tunni osadeks massaaž, laulud ja muusika. Harjutusi, mida tunnis tehakse on soovitav beebiga ka kodus teha. Eelnev joogakogemus pole vajalik. Samuti ära muretse, kui joogatundi tulles on beebi magama jäänud või soovib süüa. Joogatada saame ikka.

Grupi suurus on maksimaalselt 8 täiskasvanut pluss beebid. Kõik selleks, et õpetaja saaks personaalselt juhendada. Juhul kui muretsed, et beebi vanus ei ole grupile sobilik, siis kindlasti küsi nõu.
Tunnis näeme!