Liitu infokirjaga

Sõna shindo tähendab jaapani keeles „südame teed“, ka „hinge juhatust“. Shindo meetod kätkeb endas massaaži, venitus- ja lõõgastusharjutuste süsteemi, mille eesmärgiks on keha ja meele tasakaalu saavutamine. Shindo meetodi looja sensei Kazuko Kuratomi on oma meetodisse põiminud Jaapani traditsioonilise kultuuri vaimsuse, mis toimib ja puudutab inimest õrnal ja armastaval moel. Shindo venitused aitavad kuulata oma südant, avardavad meelt, tasakaalustavad hinge ja keha, annavad juurde elujõudu.


Shindo algkursus

Kursusel õpime õigesti sooritama kuut shindo venitust, mis on suunatud kaheteistkümnele siseelundi energiameridiaanile. Õpime õigesti hingama ja hingamise abil suunama oma energiat, et esialgu pingutavas venitusasendis leida võimalus lõdvestumiseks. Lõõgastus on oluline, sest enesetervendusvõime aktiveerub vaid lõõgastunud kehas. Venituses püsimise ajal õpime kogema heatahtlikku tähelepanelikku kohalolekut ja usaldust oma keha vastu. Õpime, kuidas toetava massaaži vastuvõtmine süvendab venituse mõju, sest shindo toimib kõige tõhusamalt koostöös.

  • Kursus alustab pühapäeval 8. oktoobril 2017 kell 18.00-19.15 (8x), õpetaja Riina Kasterpalu
  • Kursuse hind täiskasvanule 64 eurot ja soodushind 59 eurot kuni 26-aastastele (üli)õpilastele ja vanaduspensionäridele.
  • Registreeru: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., lisainfo 5225452.