fbpx

Shindo® on jaapanlanna Kazuko Kuratomi loodud meetod, mis kätkeb endas massaaži, venitus- ja lõõgastusharjutuste süsteemi, mille eesmärgiks on keha ja meele tasakaalu saavutamine. Shindo's on ühendatud aastatuhandete vanused teadmised ja kaasaegsed teadmised inimese anatoomiast.

Shindo massaaži tehakse läbi riiete matil, närvisüsteemi tasakaalustavat energeetilist massaaži saab teha ka massaažilaual, kui põrandale heitmine või sealt tõusmine on vaevaline. Shindo massaaži tegemisel kasutatakse sõrmi, küünarnukke, põlvi, jalalabasid. Massaaži saab teha pehmelt ja lõõgastavana ning tugevamalt teraapiana. Shindo'd saab teha kogukeha massaažina või osaliselt (pea, kael, käed, jalad, selg, kõht, varbad). Shindo massaaž aitab avada ja tasakaalustada energiameridiaane, korrastades nii kogu kehasüsteemi. Shindo erinevad massaaživõtted leevendavad selja-, õlavöötme-, kaelavalu ja pingeid, neist on abi liigeste piiratud liikuvuse korral. Shindo massaaži toimel taandub stress, paraneb uni, vere- ja lümfiringe, väheneb ärevus. Kõhumassaažist on abi peristaltika aktiviseerimisel ja emotsionaalse seisundi tasakaalustamisel. Shindo massaaži toimel paraneb energia- ja verevool, tasakaalustatakse närvisüsteem, leeveneb stress. Vastunäidustusi eraldi välja toodud ei ole.

Tartu Joogakeskuses viib shindo teraapiat läbi Riina Kasterpalu. Teraapia aja kokku leppimiseks ja täiendava info saamiseks palun võta ühendust:

E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Telefon: 5225452