fbpx

Jane EicheSee e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

56923176

Hatha jooga

 

Jooga leidis tee minuni. Olen alati tundnud suurt huvi inimese vaimse ja füüsilise tervise vastu. Sellest tulenevalt leidisin ennast peale keskkooli lõpetamist Viljandist Traditsioonilise Hatha Jooga kursuselt, kus omandasin teadmisi nii Hatha joogast kui ka Ajurveedast. Mind võttis vastu soe ja meeldiv joogakool Lakshmi. Teadmiste omandamine ja praktiseerimine kestis aasta. Selle käigus õppisin palju jooga, ajurveeda ning ka enda kohta. Jooga ei ole minu jaoks midagi, mida vaid korra nädalas matil praktiseerida - see on suhtumine ellu. Läbi teadlikkuse tõstmise õpime tundma ennast ja maailma, kus viibime.

Nende tarkuste kombinatsioon süstis minusse indu neid teadmisi ka teistega jagada - just läbi jooga. Sellest tulenevalt ei ole hatha jooga tunnid ainult füüsilise jooga tunnid, vaid keskenduvad ka vaimsele ja meelelisele osale inimesest. Samuti teeme tundides tutvust ajurveeda osadega.

Minu teekond on aga jätkuv ning üritan ennast alati edasi arendada, õppida ja uusi teadmisi omandada. Nii jooga teel kui ka üldises plaanis. Ka hetkel on mul pooleli õpingud Tartu Ülikoolis, kus õpin filosoofiat. Kui soovid samuti alustada või jätkata oma joogateekonda (õppimise teekonda), tule proovi julgelt ka traditsioonilist hatha joogat.

Ootan Sind tundi!