fbpx

Oliivia VõrkSee e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

53447134

Yin jooga

Mulle on alati meeldinud aktiivne eluviis. Noorena nautisin spordi- ja tantsutrenne. Ülikooli ajal käisin erinevates aeroobika trennides. Ainult füüsilist trenni tehes jäi aga mingil hetkel midagi puudu. Otsustasin minna oma esimesse joogatundi. Aastaid külastasin erinevaid joogatunde ja proovisin erinevaid joogastiile. Õppisin ja arenesin nende aastate jooksul väga palju ning sealt tekkis ka soov jooga kohta rohkem teada saada.

2018. aastal läbisin yogafunc koolituse ning peale seda alustasin ka kohe joogatundide läbiviimist nii Tartus kui Otepääl. Märts-september 2020 läbisin Tallinnas Black Dog joogastuudios, Yoga Alliance 200-tunnise vinyasa ja yin jooga õpetajakoolituse. Nii nagu on oluline leida tasakaal igapäevaelus, on see oluline ka joogas. Seetõttu mind vinyasa ja yin jooga paeluvadki. Joogamaailmas ei lõppe õppimine ja areng iial ning see muudabki selle teekonna nii põnevaks!