fbpx

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

53410312

Kundalini jooga

 

Kundalini jooga võlus ja pani endaga kaasa kulgema juba esimesest tunnist 2015. aastal. Olin enne seda tegelenud erinevate jooga- ning meditatsioonipraktikatega. Kundalini jooga terviklik käsitlus inimesest kehast, meelest ja hingest oli see, mis liitis kokku ja lõi ühtse ning selge pildi kõigist varasematest jooga- ning meditatsioonikogemustest. Kundalini jooga sügavus ja energia on mul aidanud avastada iseennast ja maailma. Need tehnikad on andnud mulle tasakaalu ja jõudu leidmaks lahendusi elu väiksemates ja suuremates väljakutsetes. Suurendanud usaldust ja aktsepteerimist enda ja teiste suhtes. See on jõud, mis meis kõigis on olemas, see on tasakaal, mis meil on vaja luua alates elu pisiasjadest, see on vaba ja ilus kulgemine, mida saame kõik kogeda. See on julgus, mida julgeme oma ellu lubada.

2021 aasta kevadel lõpetasin rahvusvahelise Karam Kriya 1. astme kundalini jooga õpetaja kursuse, juhtivõpetajaks Sukhdev Kaur Kalsha.

Olen Eesti Kundalini Jooga õpetajate ühingu liige.

Läbi füüsilise keha liikumis koged hinge enda sees!

Satnaam