fbpx

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

53410312

Kundalini jooga

Kundalini jooga võlus ja pani endaga kaasa kulgema juba esimesest tunnist 2015. aastal. Olin enne seda tegelenud periooditi yin ja hatha jooga ning erinevate meditatsioonipraktikatega. Kundalini jooga terviklik käsitlus inimesest kehast, meelest ja hingest oli see, mis liitis kokku ja lõi ühtse ning selge pildi kõigist varasematest jooga- ning meditatsioonikogemustest. Kundalini jooga sügavus ja energia on mul aidanud avastada iseennast ja maailma. Leida tasakaalu elu väiksemates ja suuremates väljakutsetes, usaldades ja aktsepteerides.


2019. aastal ühinesin rahvusvahelise Karam Krya Kundalini jooga õpetaja I taseme prorammiga Sukhdev Kaur Khalsa juhendamise all. Kogu tarkus ja vägi on inimeses endas juba olemas, see tuleb ainult üles leida. Kundalini jooga pakub hulgi tööriistu ja tehnikaid - harjutusi, mantrad, meditatsioone, sajandite pikkust tarkust ja kogemust õnnelikuma minani liikumiseks ja ise enda tundma õppimiseks.