fbpx

Adeya

 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

5162229

Beebiootaja jooga

 

Soovin innustada ja toetada kõiki, kes on mu head kaasteelised, liikuma oma unistuste suunas, enesega rahulolu suunas, ühekssaamise suunas oma jumaliku hingega. Seetõttu armastan yin joogat, mis toob meie ülemäära aktiivsesse ellu kannatlikkuse, alistumis- ja aksepteerimisoskuse, tänu- ja rahulolutunde. Yin praktika pakub võimaluse märgata, kuidas peenem energia (hingamine, tähelepanu, tunnetus) kehas liigub ja aitab suunata tähelepanu enda sisse. Yin joogal on leebe ja tervendavaid muutusi toov mõju nii kehale kui meelele.

Joogatee on üks viis leida oma tee ka elus, tee emana hakkama saamiseks. Kui ema on enne lapse sündi nii füüsiliselt ja vaimselt kui ka hingeliselt hästi ette valmistatud, on tal võimalus kogeda sünnitust lihtsamal, pehmemal ja mugavamal, sageli ka valutumal viisil. Ja siis sünnivad lapsed ilma stressi ja traumadeta. Maailma tuleb juurde terveid, armastavaid ja õnnelikke hingi! See on mu unistus ja mission! Seetõttu on mulle hingelähedased beebiootaja joogatunnid. Need sobivad kohe alates esimestest raseduskuudest või isegi rasedust planeerides, kuna toetavad rasedust, lapse arengut emaüsas ning valmistavad ette sünnituseks ja emarolliks ning õpetavad kuulama ja usaldama oma sisemist tarkust.

Armastus, rõõm ja tänulikkus olgu meiega siin ja praegu!