See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

5219440

Lastejooga

Jooga on minu elu lahutamatu osa ning elustiil olnud juba 9 aastat. Olen leidnud läbi jooga nii vaimse kui füüsilise tasakaalu. Oma enesearengutee alguses paelus mind esmalt hoopis reiki ja energeetiline tervendamine kätega. Tänaseks päevaks olen läbinud kõik reiki astmed ja olen reikimeister-õpetaja, kel on luba ja oskused jagada neid teadmisi ka teistega. Järgmisena köitis mu tähelepanu EFT (emotsionaalse vabaduse tehnika), kus ma olen läbinud samuti mitmed tasemed ning mille tehnikaid kasutan ka tänasel päeval vastavalt vajadusele.

Jooga on püsinud paralleelselt kõigi minu teiste huvide kõrval ning lastejoogast on kujunenud minu põhitöö. Lastejoogaga puutusin esmakordselt kokku 2015 aasta kevadel, kus ma juhtusin osalema 3-päevasel intensiivkursusel, mida viis läbi Hispaaniast tulnud õpetaja. Sealt kursuselt sain idee hakata lastejoogat pakkuma lasteaedadesse ja koolidesse. Ideele aitasid kaasa ka mu oma lapsed, kelle pealt ma nägin kui keeruline on neil hakkama saada koolist tulevate nõudmistega ja pingega. See ei jäänud aga viimaseks lastejooga koolituseks. 2016 aasta jaanuarist hakkasin tegema lastejooga tunde Tartumaa lasteaedades ja koolides huviringina ning samal ajal läbisin ka põhjalikuma lastejooga koolituse Kristel Paimla juhendamisel. Minu missiooniks on kasvatada jooga populaarsust laste seas ning seeläbi suurendada lastes rahulolu ja usaldust elu vastu.

2016 aastal läbisin lisaks veel Yin jooga õpetaja koolituse, et pakkuda joogatunde ka täiskasvanutele. Yin jooga on minu lemmik joogastiil, mis on oma olemuselt pehme, aeglane ja meditatiivne. Yin jooga baseerub meridiaanidel ning liigeste ja sidekoe venitustel. Yin jooga plussiks pean veel seda, et oma tundides saan ma rakendada teadmisi Hiina meditsiini koolitustelt. Sest hiina meditsiin põhineb samuti meridiaanidel asuvate punktide mõjutamisest, mille tagajärjel toimub tervenemine.

Inimeseks olemise eesmärk on pidevalt areneda ja leida hingerahu! Õnnelik on see kes teeb tööd, mis on ühtlasi tema hobi!

Lisainfo: www.bhaktistudio.ee