See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

53269319

Vinyasa Flow

 

Jooga on minu jaoks meditatsioon liikumises, teadlikkus, õnn ja rahulolu olemises, armastuse praktika eneses ja väljaspool. Jooga on avardanud mu südant ja toonud mind rohkem oma kehaga harmoonilisse kontakti. Enese igapäevapraktika toetab mu inimeseksolemise kogemust, aitab märgata elu ilu ja valu, hindamata kummagi olemust või sügavust, kasvatab tänutunnet ja alandlikkust enese ja kõige elusa ees. Jooga on mulle igapäevaselt sõbralik meeldetuletaja, et kõik on pidevas muutuses, mitte miski pole staatiline ega püsiv vaid voolav, muutuv ja arenev.

Olen erinevate joogastiilidega tegelenud enam kui 7 aastat. Šotimaal elades praktiseerisin traditsioonilist ashtanga joogastiili India õpetaja Prasad Pattnaik käe all. Veidi dünaamilisema lähenemise joogale andis mulle Šotimaal elav ja õpetav imeline sõber ja mentor, inglanna Rebecca Murray. Eestis olen pikalt matil kulgenud Joogaruumis õdede Gerli ja Ereli Järve juhendamisel, kelle maailmatunnetus ja jooga-flow on mu hinge ja südant tohutult avardanud.

2018 aasta kevadel lõpetasin Ameerika juurtega, hetkel Balil elava õpetaja Levi Banner´i 200hr YTT Shamanic Yoga (Šamanistlik jooga) õpetaja kursuse, mis sisaldas endast Vinyasa Flow süvaõpetust, Šamanistlikku hingamise praktikat (holotroopne ehk vabastav hingamine) ja restoratiivset joogat. Eelmisel suvel elasin ja töötasin Norra mägede vahel, väikeses külas nimega Flåm, kus õpetasin Vinyasa Flow'd, restoratiivset ja yin joogat, mida soovin ka Tartu Joogakeskuses teiste ilusate hingedega jagada. 

Enese igapäevasest praktikast ja õpetamiskogemusest Norras on kasvanud välja Vinyasa Flow power-stiilis praktika, mis on nii algajatele kui ka edasijõudnutele mõeldud veidi intensiivsem, kuid samas lõbusate tvistide ja huvitavate väljakutsetega flow, mida saadab skandinaavialik viikingite mütoloogia muusika.

Kohtume matil 
Namaste!