fbpx

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

58049712

Kundalini jooga

 

Mind on alati lummanud inimmeele keerukus ja trikirohkus ning küsimus, kuidas sellega toime tulla. Meditatsiooni ja erinevate füüsiliste harjutustega, mille eesmärgiks tasakaal ja rahulolu, olen hobi korras tegelenud lugematu arv aastaid, aga oma elu esimesse kundalini jooga tundi jõudsin alles kolm aastat tagasi. Sellele järgnes praktiliselt kohene äratundmine, et olen kohal.

Kundalini jooga võlu on tööriistade rohkus – kriya'd (füüsilised harjutused), hingamine, meditatsioon, mantrad (helivibratsioon), mudrad (spetsiaalsed käteasendid), bandha'd (kehalukud), silmade fookuspunktid, mille käsitlemist õpime ja harjutame tunnis. Kõik need instrumendid panevad energiad kehas liikuma, avavad loovust ning aitavad olla see, kes sa tegelikult oled.

Kundalini jooga on teadlikkuse jooga. Kes Sinu elu juhib? Harjutades teadlikku kohalolekut, muutub maailm üha rohkem selliseks, millisena soovid seda kogeda. Ole oma elu meister, ja seda juba täna! Öeldakse, et kundalini jooga on keha, meele ja hinge vahelist ühendust loov kiirtee. Kas soovid õppida elumere lainetel surfama või lubad lainetel end suvaliselt üles-alla pillutada?

Kutsun Sind koos endaga rännakule avastama kundalini jooga imepärast maailma ning iseennast! Loodan, et joogast kujuneb Sinu igapäevane kaaslane, mis toetab hakkamasaamist ka keerulistes olukordades ja aitab Sul püsida elumerelainetel.

Loe lisa: www.imetabane.ee