fbpx

TRE (Tension &Trauma Release Exercises) meetodi on loonud David Berceli Phd, kes ühendas bioenergeetikal ja ida võitluskunstidel põhinevad harjutused, mis käivitavad keha loomuliku vibratsiooni. See lähtub põhimõttest, et kehas endas on tervendav jõud juba algselt olemas ning see on kättesaadav igale inimesele. Stressi, traumade ja allasurutud tunnetega seotud lihaspinged tekitavad pidevat ängi ning surutist rõhudes enesetunnet igapäevaelus, käivitades aina uusi negatiivseid reaktsioone, probleeme ja takistusi. Suletud ringist väljasaamiseks ei piisa vaimsetest pingutusest, oluline on panustada füüsiliselt organismi harmoonilisse koostoimimisse. Vaid läbi sisemise harmoonia saame luua rahuldust pakkuvat elu.

TRE eripära seisneb selles, et kogu vajaliku “puhastuse” teeb keha ise. Edukus TRE-s seisneb mittetegemises, laskmises kehal endal toimida. Keha iseenesliku vibreerimise tulemusena vabanevad mikroskoopilisemadki pinged, avaneb ruum uutele tajudele ja energiale, balansseerub vaimne ja hingeline tasakaal.

Lähemalt: www.traumaprevention.com

Individuaaltundi võid tulla üksi või kahekesi, samuti perekonnaga. Paarina osaledes saavad lisaks isiklikule heaolule toetatud omavahelised suhted, väga häid tulemusi loovad kooslused vanem(ad) - laps(ed).

Aja kokku leppimiseks ja täiendava info saamiseks võta ühendust:
Kristel Leesmend
E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

NB! TRE on enamiku inimeste jaoks turvaline ja tõhus praktika, kuid seda ei tohi kindlasti teha rasedad. Samuti südameprobleemide, hapra psüühikaga, psühhotroopseid aineid või medikamente kasutavad ning keerulisi füüsilisi või vaimseid traumasid põdevad inimesed. Juhul, kui sul on kahtlusi, anna neist kindlasti juhendajale teada.