fbpx

Ema ja beebi jooga tund on täis armastust ja rõõmu. Eelnev joogakogemus ei ole vajalik. Oodatud on naised 4 nädalat peale sünnitust (keisrilõike puhul 6-8 nädalat) ning beebid, kes veel ei kõnni. Kursus on mõeldud naistele, kes soovivad taastada oma raseduse-eelset head vormi. Tunnis hoolitseme selle eest, et saaksid tugevamaks, paindlikumaks, rahulikumaks ja rõõmsamaks. Lisaks toimub iga tunni lõpus vestlusring. Räägime asjadest teaduspõhiselt ning spetsialist jagab soovitusi. Kursuse põhirõhk on emade treeningul ning beebi kaasamine treeningusse. Lisaks on harjutused beebidele, mis toetavad nende arengut. Treenimine koos lapsega loob suurepärase võimaluse tugevdada ema ja beebi omavahelist sidet.

Kursuse ülesehitus on Suurbritannias tegutseva Birthlight kooli põhimõttel, kus värske ema taasumine ja beebi eest hoolitsemine toimub samm sammult.

Lisaks iga kohtumise lõpus vestlusring:
- naise keha pärast sünnitust.
- beebide seedemured (gaasivalud, kõhukinnisus) ning hammaste tulek
- kuidas aidata beebil paremini uinuda
- kuidas hoida paarisuhet pärast lapse saamist
- beebi ja väikelapse toitumine (millal alustada ning tagasilöögid tahke toidu söömisel)

Samuti ära muretse, kui joogatundi tulles on beebi magama jäänud või soovib süüa. Joogatada saame ikka.

Saali kohtumised toimuvad Tartu Joogakeskuses, Kastani 38, vankri saad jätte esimesele korrusele koridori ning auto parkida Pauluse kiriku juurde. Saalis on grupi suurus maksimaalselt 8 ema koos beebiga. Kõik selleks, et saaksime personaalselt läheneda. Juhul kui muretsed, et beebi iga ei ole grupile sobilik, siis kindlasti küsi nõu.