See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 

5262821

Klassikaline jooga

 

Joogatreeningutega alustasin 2005. aastal osaledes erinevates gruppides. Mõned aastad hiljem algasid õpingud KHYF rahvusvahelisel 4-aastasel joogaõpetajate koolitusel, kus saime põhiteadmised jooga olemuse kohta ning oskused õpetuse edastamise osas. Tallinnas jagasid õpetust Yogaskolani Rootsi õpetajad Hanna Staaff ja Karina Freij. Tänaseks on Austrias läbitud sama koolkonna 2-aastane SKY Yoga rahvusvaheline Vedic Chant õpetajate koolitus, kus õpiti erinevaid mantraid, praktikaid ja sanskriti keelt. Jooga grupitunde olen andnud 2010. aastast Tallinnas, Tartus ja Pärnus. Personaalsemaks ja sügavamaks lähenemiseks juhendan 2012. aastast individuaalseid joogatunde, koostan individuaalkavasid ning korraldan temaatilisi kohtumisi. ​Tänaseks olen läbinud ka MTÜ Hingerahu poolt korraldatud kogemusnõustajate koolituse.

Oled teretulnud, kui huvitud jooga individuaal- ja/või grupitundidest sh joogafilosoofiast, temaatilistest seminaridest, grupi- ja/või individuaalsest kogemusnõustamiest, oled ülitundlik inimene ja/või empaat.
​Sind huvitavad järgmised valdkonnad: eneseleidmise tee, igapäevaeluga toimetulek ülitundliku inimesena, teadlik lõdvestumine, sisemine vägi, helid ja veedamantrad, ärevushäirete, läbipõlemise, depressiooni, sõltuvussuhete ja psühhosomaatiliste kehareaktsioonidega toimetulek jpms.

Lähtun oma töös nii tavapsühholoogiast kui joogafilosoofiast. Samuti on oluline osa üle kümne aastasel joogakogemusel ning isiklikel läbielamistel. Individuaalsel kohtumisel alustame vestlusest, kuid vastavalt vajadusele võtame kasutusele erinevaid praktilisi vahendeid. Kohtumiste arv ning sagedus sõltub vajadusest.

Loe lisa: 

www.joogatunnid.ee

www.ulitundlikinimene.ee

lastejooga transp v