fbpx

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 

5106288

Beebiootaja jooga

 

Tagasi lapsepõlve minnes meenub, et sai tegeletud nii balleti kui ka kergejõustikuga. Pidevalt toimusid füüsilised trennid, võistlused ja esinemised. Ühel päeval sattusin hobuse selga ja ratsutamisega olen tegelenud 13 aastat. Täiskasvanueas olen töötanud nii eralapsehoidjana kui ka lastetoas. Tartusse elama asudes sattusin Tartu Joogakeskusesse. Tundides käies sain aru, et just jooga on see, mis oli puudu minu lapsepõlvest. Üks selline teistmoodi tund, kus ei toimu omavahelist võistlemist. Joogas sa õpid tunnetama oma keha ja rahustama meelt. Enda kogemusest lähtudes leidsin, et just joogat sooviksin lastele õpetada. Hakkasin uurima lastejooga kohta. 2015 aasta kevadel läbisin Rainbow Kids Yoga laste- ja peretreeneri koolituse. Nende kontseptsioon ja ülesehitus oli mulle kõige hingelähedasem. Olen veel osalenud joogalaagris ning läbinud akrojooga kursuse. Joogast on mulle saanud igapäevase elu osa.

Lastejoogas valitseb harmoonia spontaanse ja stuktureeritud kava vahel, et neil oleks võimalus õppida kuulama oma keha ja olla avatud loovusele. Vaheldumisi jutukeste, laulude, mängude ja joogapoosidega õpivad lapsed multifunktsionaalselt tunnetama keskkonda, avardades samal ajal kuulmis- ja visuaalset tunnetust. Mis kõige tähtsam - lastejooga on lõbus.

Tunnis näeme!

Namaste

Loe lisa: www.enelilastejooga.ee

Liitu uudiskirjaga

lastejooga transp v

stebby logo gradient