fbpx

 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

5225452

Shindo eratunnid ja teraapia

 

Karate ja jooga tulid minu ellu kui olin neliteist. Võiks öelda, et jooga on olnud minu eluaegne armastus, olen jooga eri stiile harrastanud erinevatel eluetappidel. 2013. aaastal juhtunud äkilise terviserikke tagajärjel keelas arst mulle pea alaspidi asendid ja joogat ma teha enam ei saanud. Võtsin siis igapäevase praktikana ette shindo kuus venitust ja tulemus oli vaimustav! Ma sain kahe kuuga nii terveks, et sain naasta täie koormusega tööle ja veel kahe kuu pärast tegin juba intensiivset tööd teadlasvahetuse korras Helsingi ülikooli suhtluseuurimise tippkeskuses. Olen isiklikult kogenud shindo imelist tervendavat toimet.

2014. aastal sain shindo meetodi looja sensei Kazuko Kuratomilt assistent-instruktori tunnistuse ja alustasin venitustundide juhendamist Tartu spordiklubis Arctic ja tollases EstSpa stuudios. Alates 2015. aastast õpetan shindo praktiseerimist Tartu Rahvaülikoolis. 2015. aastal omandasin Kuratomi sonkyo venitusteseeria sertifikaadi, 2016. aasta septembrist olen shindo süsteemi kuuluva jomon venitusseeria instruktor, 1. septembril 2017 pälvisin kahepäevase eksami järel (kokku 10 tundi praktikat) shindo instruktori sertifikaadi, mis annab mulle õiguse teha shindo teraapiaid ja massaaži.

Reiki kuulub mu ellu 2006. aastast. 2016. aastal läbisin Tron Engeri käe all EFT (emotsionaalse vabaduse tehnika) terapeudi ja META-EFT terapeudi kursused. Olen läbinud Thomas Hübli kursused „Authentic Awakening“ (2014), „Authentic Awakening Advanced Intensive“ (2014), „From Stress to Strenght“ (2017), „Mystical Principles of Healing“ (2017), käsil on Thomas Hübli kursus „Walking Forever: The Path of Conscious Living and Dying“. Mind huvitab nii teadlik elamine kui ka teadlik suremine.

Kuigi minu teadustöö on jäänud minevikku, on mu eelmisel ja praegusel tööl ühine nimetaja – teadvustamine ja teadlikkus. Mind on lapsepõlvest peale paelunud soov muuta maailm paremaks. Suuremaks saades taipasin, et maailma tegelik muutmine käib läbi iseenda. Shindo teed käies on mu elus toimunud muutused, millest oma teadlaseelus võisin ainult unistada. Minu töö, mis paneb minu hinge laulma, toob otsest kasu teistele inimestele. Mida kauem ma shindo'sse süvenen, seda rohkem see mulle meeldib ja seda rohkem ilmneb selle sügavus ja sellesse salvestunud iidne tarkus.

Liitu uudiskirjaga

lastejooga transp v

stebby logo gradient