Lastejooga on mäng. See tähendab, et joogat tehakse mänguliselt. Lisaks joogaharjutustele on tunni osadeks erinevad mängud, laulud, muusika, ka lugude kuulamine ja jutustamine. Kõik ikka selleks, lapsed saaksid ja oskaksid säilitada hea kontakti iseenda ja oma füüsilise kehaga, oleksid paindlikud ja tasakaalukad, tuleksid toime oma tunnetega ning suhtuksid sõbralikult kaaslastesse.

Tundi alustame häälestamisega, et tuua oma tähelepanu iseendale, hetkel siin ja praegu. Järgneb vestlusring, kus iga laps saab soovi korral rääkida. Joogaharjutusi õpime läbi lugude jutustamise ja erinevate mängude. Füüsiliselt intensiivne osa lõpeb juhendatud lõdvestusega. Teeme ka lastele kohandatud meditatsiooni koos liigutuste ning lauluga. Tunni võtame kokku lõpulauluga, millega soovime head endale ja teistele, et rõõmsa ja rahulikumana minna tagasi oma igapäevaste tegevuste juurde. Kuigi tunnil on üldjoontes kindel struktuur, siis iga tund saab oma näo, arvestades just sel päeval kokku tulnud laste emotsioone, võimeid ja vajadusi. Tunnis osalemiseks sobivad riided, mis on lapse jaoks mugavad ja lubavad vabalt liikuda. Sokke pole tunnis vaja, sest joogatame paljajalu.

Tundide ajad:

  • kolmapäeviti kell 15.15-16.15 koolilapsed (7-12-aastased)
  • kolmapäeviti kell 16.30-17.00 mudilased (3-6-aastased)
  • neljapäeviti kell 11.00-12.00 koolilapsed (7-12-aastased)

Tundide hinnad:

  • Esmakordne tunnikülastus on 5 eurot.
  • Grupiga liitudes on osalemispanus 25 eurot kuu.

Vanemal või lapse saatjal on võimalus tunni ajal oodata kõrvalsaalis. 3-6-aastaste laste grupis võib vanem-saatja ka soovi korral tunnis kaasas olla. Tundi juhendab joogaõpetaja Margit Peegel.

Enne esimest korda tundi tulemist palun saatke meile selle kohta kiri See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Rõõmsa kohtumiseni!